RIPSMED / DEPILATSIOON

Kui soovite broneeritud hoolitsuse aega muuta või tühistada, siis lugupidamisest teiste klientide ning teenindajate vastu palume Teil sellest teatada!

RIPSMETEHNIK/ DEPILATSION KADI

RIPSMETEHNIK/ DEPILATSIOON SILJA

Lash Lift, HENNA, klassikalised ja volüümripsmed

HENNA kulmud (Brow Henna)

Brow Henna hooldus on ideaalne, kui kulmud on:
* kaotanud oma kuju
* kahanenud
* nõuavad pidevat toonimist
Brow Henna kulmuhoolitsus on kõigile, kes soovivad:
* anda näole juurde ilmekust
* taastada kulme
* korrigeerida asümeetriat kulmude kujus
* peita pisikesi iluvigu
* anda kulmudele värvi
* saavutada hoolitsetud kulmud pikaks ajaks
Kulmuhenna püsivus nahal on 5-14 päeva, karval aga keskmiselt 21-30 päeva.
Et värvi püsivust pikendada, soovitame kindlasti esimese 24h jooksul peale tegemist/hooldust mitte lasta vett kulmudele. Edaspidi aga panna kulmudele õli, et veeprotseduuride ajal vesi kulmudele ei satuks.
Kasutada käsikäes kulmuhennat ja karvakasvu soodustavat õli. (nt. kookosõli, mandliõli, argaaniaõli)
* Kulmuhenna ei sobi inimesele, kellel on allergia õietolmu ja heina vastu.
* Lapseootel naistele ei pruugi hakata Henna värv hästi peale ning võib kuluda maha samuti kiiremini.
* Ei soovita kasutada kulmuhennat kulmudel, kus esineb haavasid, nahahaiguseid.

Lash lift

Lash Lift on hooldus, mille käigus ripsmed koolutatakse (silikoonide abil) keemiliselt ning värvitakse.
Tulemus püsib olenevalt oma ripsmete vahetumise kiirusest 6-8 nädalat.
Peale hooldust ei tohiks ripsmed vett ega kuuma (saun, föön) saada 48h ning esimesed 48h tuleks vee ja kuumusega ettevaatlik olla st dushist otse vett mitte peale lasta, mitte minna sauna. Samuti võiks hoiduda ripsmete katsumisest, kuna koolutuse kuju võib muutuda.
Lash Lift’i EI soovitata rasedatele, kuna perming emulsioon sisaldab ammoniaagi derivaati (millest rasedatel soovitatakse hoiduda); samuti ei pruugi rasedatele koolutus sisse jääda.
Lash Lifti võib teha ka väga tundlike silmadega klientidele, kuna emulsioonid ei lähe naha vastu.

Ripsmete lamineerimine

​Lamineerimise tulemusel näivad ripsmed pikemad ning kohevamad. Protseduuri sobib nõrkade ja/või kahjustatud ripsmete ning peenikeste ja/või habraste ripsmete korral. Ühe protseduuri jooksul täidetakse ripsmekarv segudega, mis muudavad selle loomulikust ripsmekarvast ca kuni 30% kohevamaks ning terve, sile karvapind tagab maksimaalse läike.

Ripsmete Botoks

​Lash Botox – ripsmete lamineerimise täiendav protseduur. Hooldamise protseduur, kohevuse suurendamiseks kuni 40% võrra ja ripsmekarva läbimõõdu suurendamiseks. Ripsme botoksi Lash Botox for Lamination Enhance toime on suunatud karva lõhutud osade täitmisele, loomuliku struktuuri taastamisele ning ripsmekarva sügavniisutamisele.

Lash Lift Superboost

Lash Lift Superboost on kõige uuem lahendus ripsmete keemiliseks koolutamiseks ja lamineerimiseks. Hoolduse vältel antakse ripsmetele uus kuju erinevas suuruses silikoonide abil + ripsmed värvitakse keemiliselt ning ka lamineeritakse. Tulemus püsib olenevalt kliendi ripsmete kasvamise kiirusest 6-8 nädalat. Superboost toodetega võib soovi korral protseduuri korrata juba peale 3-4 nädala möödumist. Lash Lift Superboost sobib lisaks tavaklientidele ka tundlike silmadega ja rasedatele/imetavatele
emadele. Kuna rasedate/imetavate emade hormonaalne tase on pidevas muutumises, siis võib juhtuda, et Lash Lift ei jää üldse peale või lihtsalt jääb natukene vähem peale kui muidu jääks, kuigi see võimalus on suhteliselt minimaalne.