KOSMEETIK

k


Kinesioteipimine

Kinesioteip on kangast ja akrüülliimist veniv teip, mida kasutatakse taastusravis ja spordimeditsiinis. Kinesioteip on väga paljude kasutusvõimalustega: fikseerib ja stabiliseerib, kiirendab keha verevoolutuse, lümfi ja ainevahetuse protsesse, säilitab paigaldamisel keha normaalse dünaamilise liikuvuse.
Kui nahka venitatakse teibi asetamise ajal, siis teip ja selle all asetsev nahk moodustavad algasendisse tulles väikeseid kortsukesi. Kortsukesed tekitavad nn naha üles tõstmise efekti, mis suurendab vaba ruumi naha ja nahaaluse koe vahel, paraneb lümfivedeliku ringlus, mis omakorda vähendab stimulatsiooni naha valuretseptoritele. Need füsioloogilised efektid võimaldavad kehal alustada iseeneslikku tervenemise protsessi, tagades kudede funktsioonide paranemiseks parema keskkonna. Kinesioteibi paigaldamise järel mõjub see kohe ja see väljendub valu alanemises, skeletilihaste jõu ja elastsusomaduste paranemises ning liigesliikuvuse suurenemises. Kuna kinesio teip stimuleerib nahka, võib see stimuleerida ka somatovistseraalseid reflekse. Seetõttu saab teipi edukalt kasutada ka krooniliste üldhaiguste, nagu peavalud, ärevusseisundid, astma, unetus, menstruaalvaevused jms leevendamisel.
Võrreldes tavalise sporditeibiga kasutatakse kinesioteipi ka kui head liigesliikuvuse stabiliseerijat ja fikseerijat, säilitades samaaegselt liigese ja lihaste dünaamilise, anatoomilise liikuvuse.
Kinesioteip tagab   keha iseenesliku paranemise protsessi. Anatoomiliselt on tihe ühendus lülisamba ja autonoomse närvisüsteemi vahel, seega arvatakse et see on üks mehhanismidest, mille talitlemisel lihasskeletisüsteemis aset leidnud muutused võivad mõjutada segmentaarselt siseelundkonna struktuuride talitlemist teatud reflekside kaudu. Nii on võimalik teibi paigaldamisega parandada kroonilisi üldhaigusi nagu peavalu, ärevusseisundid, astma, unetus, naiste spetsiifilised vaevused.

Lash Lift Superboost

Lash Lift Superboost on kõige uuem lahendus ripsmete keemiliseks koolutamiseks ja lamineerimiseks. Hoolduse vältel antakse ripsmetele uus kuju erinevas suuruses silikoonide abil + ripsmed värvitakse keemiliselt ning ka lamineeritakse. Tulemus püsib olenevalt kliendi ripsmete kasvamise kiirusest 6-8 nädalat. Superboost toodetega võib soovi korral protseduuri korrata juba peale 3-4 nädala möödumist. Lash Lift Superboost sobib lisaks tavaklientidele ka tundlike silmadega ja rasedatele/imetavatele
emadele. Kuna rasedate/imetavate emade hormonaalne tase on pidevas muutumises, siis võib juhtuda, et Lash Lift ei jää üldse peale või lihtsalt jääb natukene vähem peale kui muidu jääks, kuigi see võimalus on suhteliselt minimaalne.

Pakutavad näohooldused:

Sügavpuhastav näohooldus
Naha puhastamine ummistunud pooridest ehk komedoonidest. Sobib regulaarseks näonaha hoolduseks kõikidele nahatüüpidele ja vanustele nii naistele kui meestele.
Hoolduse sisu: naha pinnapuhastus, koorimine, mehaaniline puhastus, mask, seerum, kreem
Hoolduse kestvus: 1h 15 min
Hoolduse maksumus: 27 €

Sügavpuhastav hooldus seljale
Selja puhastamine ummistunud pooridest ehk komedoonidest. Sobib regulaarseks hoolduseks kõikidele nahatüüpidele ja vanustele nii naistele kui meestele.
Hoolduse sisu: naha pinnapuhastus, koorimine, mehaaniline puhastus, mask,seerum, kreem
Hoolduse kestvus: ~ 1h 30 min
Hoolduse maksumus: 25 – 30 €

Niisutav näohooldus
Nahka niisutav hooldus hüaluroonhappega. Sobib kõikidele nahatüüpidele ja vanustele nii naistele kui meestele.
Hoolduse sisu: naha pinnapuhastus, koorimine, massaaž, hüaluroonhappega mask, seerum, kreem
Hoolduse kestvus: 1h
Hoolduse maksumus: 25 €

Vananemisvastane hooldus
Nahale energiat ja sära andev hooldus. Täiuslik vananemisvastane hooldus alates vanusest 40+. Sobib nii naistele kui meestele.
Hoolduse sisu: naha pinnapuhastus, koorimine, massaaž, vananemisvastane mask, seerum, kreem
Hoolduse kestvus: 1h
Hoolduse maksumus: 30 €

FILMOMASK-iga näohooldus
Meremineraalidega rikastatud plastne kummimask niisutamiseks, elustamiseks ja näo värskendamiseks. Alandab ka turseid silmade ümber. Sobib kõikidele nahatüüpidele ja vanustele nii naistele kui meestele.
Hoolduse sisu: naha pinnapuhastus, koorimine, massaaž, filmomask ehk kummimask, seerum, kreem
Hoolduse kestvus: 1 h 15 min
Hoolduse maksumus: 30 €

Parafiinihooldus näole
On sobilik näonaha hooldamiseks ning noorendamiseks. Parafiin ergutab näonaha rasu- ja higinäärmete tööd, parandab naha verevarustust, alandab lihaspinget. Hoolduse tulemuseks on pehmem nahk ning nooruslik ja terve jume. Sobib kõikidele nahatüüpidele (eriti tõhus kuivale ja lõtvunud nahale) nii naistele kui meestele vanusest 18+.
Enne ja peale hooldust ei tohi 72 h jooksul päevitada, kuna see võib tekitada pigmendilaike või nahaärritusi.
Vastunäidustused:
*Naha põletikulised haigused, nahavigastused
*Naha tundlikkushäired, kuperoosa, sage näopunetus
*Akne
*Südame- ja veresoonkonnahaigused, kõrgvererõhutõbi
*Herpes näopiirkonnas
*Värske armkude
Hoolduse sisu: naha pinnapuhastus, koorimine, massaaž, mask, parafiin, seerum, kreem
Hoolduse kestvus: 1 h 15 min
Hoolduse maksumus: 30 €

KOLLAGEENMASK-iga näohooldus
Kortsupõhja tõstev mask niisutab tugevalt nahka, rikastab kollageeniga ja on suurepärase elastsust taastava toimega. Võitleb ka miimiliste kortsude vastu. Väga kiirelt saavutatav tulemus on silmaga nähtav juba peale esimest hooldust. Sobib kõikidele nahatüüpidele nii naistele kui meestele vanusest 25+.
Hoolduse sisu: naha pinnapuhastus, koorimine, massaaž, kollageenmask, kreem, seerum
Hoolduse kestvus: 1 h 15 min
Hoolduse maksumus: 40 €

UUS! Ekspress näohooldus
Hoolitsuse tulemusena on näonahk värskem ja säravam. Sobib kõikidele nahatüüpidele ja vanustele nii naistele kui meestele.
Hoolduse sisu: naha pinnapuhastus, koorimine, mask, seerum, kreem
Hoolduse kestvus: 30 min
Hoolduse maksumus: 20 €

UUS! Lõõgastav näomassaaž
Hoolitsus hõlmab näopuhastust, millele järgneb lõõgastav massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Sobib kõikidele nahatüüpidele ja vanustele nii naistele kui meestele.
Hoolduse sisu: naha pinnapuhastus, näo- ja dekolteemassaaž, seerum, kreem
Hoolduse kestvus: 30 min
Hoolduse maksumus: 20 €

Darsenvali hooldus
Darsenval on nõrka impulssvahelduvvoolu tekitav aparaat, mida kasutatakse elektriraviks. Sobib eriti hästi probleemse naha hoolduse juurde.

Darsenvali hoolduse kasulikkus:
Parandab naha vereringet ja ainevahetust – sobilik vananeva, kuiva, elutu ja väsinud naha puhul.
Aktiveerib verevarustust – sobilik pingeliste peavalude korral ja kehva juuksekasvu puhul.
Ahendab poore ja omab desinfitseerivat toimet – sobilik probleemse, rasuse naha puhul.
Varustab nahka hapnikuga, steriliseerib, kiirendab haavade ja armide paranemist, vähendab poore.

Darsonvalisatisooni vastunäidustusteks on:
*allergia osoonile või elektrile,
*rasedus,
*ägedad südamehaigused,
*üliägedad põletikud,
*kasvajalised protsessid.
Hoolduse kestvus: 15 min
Hoolduse maksumus: 5€

Kui soovite broneeritud hoolitsuse aega muuta või tühistada, siis lugupidamisest teiste klientide ning teenindajate vastu palume Teil sellest teatada.
,